Διοργάνωση Επιμορφωτικής Συνάντησης των Εκπαιδευτικών του Σχολείου με τον Σχολικό Σύμβουλο Πληροφορικής κ. Βασίλη Εφόπουλο με θέμα «Χρήση και λειτουργία διαδραστικών πινάκων»

Τελευταία Ενημέρωση στις Τρίτη, 19 Ιουλίου 2016

Στις 28/3/2016 πραγματοποιήθηκε Επιμορφωτική Συνάντηση για τους εκπαιδευτικούς του σχολείου μας, με θέμα «Χρήση και λειτουργία διαδραστικών πινάκων» με εισηγητή- επιμορφωτή τον Σχολικό Σύμβουλο Πληροφορικής Ν. Σερρών και Σύμβουλο Γενικής Παιδαγωγικής Ευθύνης του Σχολείου μας κ. Βασίλη Εφόπουλο. Ο κ. Εφόπουλος αναφέρθηκε στην χρήση των διαδραστικών πινάκων και στον τρόπο που αυτοί μπορούν να αξιοποιηθούν στην διδακτική πρακτική.
Ο Δ/ντής και ο Σύλλογος Διδασκόντων του Σχολείου μας ευχαριστεί θερμά τον κ. Βασίλη Εφόπουλο για την πολύτιμη αυτή συνεργασία.